HAKKIMIZDA

Global Energy Projects (GEP) grubu, 2009 yılından bu güne, doğal gaz ticareti, enerji üretim santralleri başta olmak üzere, enerji sektörünün farklı alanlarında faaliyetler yürütmek amacıyla, dünya piyasaları konusunda tecrübeli ve bu tecrübesini ülkesi ve toplumuna faydalı bir şekilde sunacak insan kaynağı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Yönetim, mühendislik, kurulum ve işletme alanında tecrübeli kadrosuyla, Hedefimiz Türkiye’nin enerji piyasalarına en yüksek pazar payına ulaşmaktır. Rekabetçi yapısı ile enerji sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla kurulmuştur.

Global Doğalgaz, doğal gaz ticareti alanında tecrübeli kadrosuyla müşterilerini dengesizlik risklerinden ve yükselen toptan doğal gaz satış fiyatlarından korur.Global Doğalgaz, piyasa oyuncularından daha rekabetçi satış fiyatları ile portföyünü zenginleştirirken uzun vadede, ülke ekonomisine ve müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

Global Elektrik, Bursa, Bandırma ve Karaman’da kurduğu elektrik üretim santralleri ile temiz enerji üretmekte, organize sanayi bölgesi ve sanayi kuruluşlarına ulusal tarife fiyatlarının altında indirimli elektrik sağlarken, proseslerinin buhar, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarını da karşılayarak müşterilerinin enerji maliyetlerini düşürmektedir. Global Elektrik’in öncelikli amacı, piyasalardaki arz-talep, maliyet ve fiyat arasındaki dengeyi sağlayarak, üretim konusunda planlamalar yapmak ve yönetilen portföyde bulunan müşterilerinin maliyetlerini asgari düzeyde tutan çözümler sunmaktır.

SANTRALLER

Global Elektrik bünyesinde Bursa, Bandırma ve Karamanda bulunan santralleriyle elektrik üretim faaliyetleri yürütmektedir.

DOĞALGAZ TİCARETİ

Global Doğalgaz, Türkiye doğal gaz piyasasında ithalat ve toptan satış faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur.